АТМОСФЕРНОГО ПОВІТРЯ

Інвентаризація джерел викидів, розробка обгрунтовуючих матеріалів

Інвентаризація джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря – це систематизація відомостей про розподіл джерел на території підприємства, кількість і склад викидів, спрямована комплексно на охорону атмосферного повітря.
Першим етапом підготовки документації є розроблення звіту з інвентаризації.
Інвентаризація включає в себе характеристику технології, газоочисних установок з точки зору утворення та відведення забруднюючих речовин, визначення параметрів стаціонарних джерел викидів, а також характеристику неорганізованих джерел. 

Документи, у яких обґрунтовуються обсяги викидів

Згідно п. 1.6 Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 108 від 09.03.2006 р. «Про затвердження Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців», склад документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, залежить від ступеня впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря.

Висококваліфіковані фахівці ТОВ “ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР ЕКОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ” з впевненим стажем роботи в даній сфері визначать організовані та неорганізовані джерела викидів на вашому підприємстві, відберуть проби забруднюючих речовин за допомогою надсучасного обладнання. Згідно нормативних інструкцій та методик підготують звіт по інвентаризації.
Нашим кредо є достовірність даних, гарантія проведення робіт в оптимальні терміни і з найвищою якістю.

 

 

дізнатися більше або замовити послугу