АТМОСФЕРНОГО ПОВІТРЯ

Обгрунтування скорочення СЗЗ

Наша компанія також займається розробкою проекту скорочення СЗЗ.
Санітарно-захисна зона (СЗЗ) – це територія, яка відділяє підприємства, їх окремі споруди з технологічними процесами, які є джерелами впливу на середовище перебування людини, від житлової забудови, ландшафтно-рекреаційної зони, зон відпочинку, курорту. Розмір СЗЗ, встановлений для промислових об’єктів, виробництв і споруд, що є джерелами впливу на середовище існування і здоров’я людини, відповідно ДСП-173-96 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів».
В деяких випадках можливий перегляд розмірів і скорочення СЗЗ, яке вимагає повторних розрахунків і обгрунтування проекту. У разі, якщо підприємство змінило технології виробництва, зробивши його безпечнішим з точки зору екології і фізичного впливу, розмір СЗЗ може бути скорочений.
Розробляючи проект скорочення санітарно-захисної зони підприємства, фахівці ТОВ “Лабораторний Центр Екологічних Досліджень” враховують сукупність негативних впливів на населення і довкілля. Також на збільшення або зменшення санітарно-захисної зони можуть вплинути виміри рівнів шуму і концентрації шкідливих речовин в повітрі на межі СЗЗ. Житлова забудова, що знаходиться в межах орієнтовної СЗЗ, є основою для скорочення фактичних розмірів СЗЗ.

дізнатися більше або замовити послугу