ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ

Паспорт місць видалення відходів

Паспорт місця видалення відходів (МВВ) складається нашими спеціалістами відповідно Інструкції. Дані паспорта МВВ, після його затвердження і присвоєння реєстраційного номера, вносяться до реєстру місць видалення відходів відповідно до Порядку ведення реєстру місць видалення відходів.

До місць видалення відходів прирівнюються місця довгострокового (понад 2 роки) зберігання відходів. Паспорт складається за матеріалами інвентаризації МВВ на підставі всього комплексу наявної інформації, включаючи вихідні дані проектів, матеріали виробничої паспортизації відходів (що утворю- валися і видалялися), дані карток і відомостей прибутково-видаткових документів, дані моніторингу та спеціальних робіт, відомості спеціально уповноважених органів виконавчої влади у сфері поводження з відходами, матеріали постійно діючих комісій з питань поводження з безхазяйними відходами при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

ТОВ “Лабораторний Центр Екологічних Досліджень” підготує та проведе повний обсяг досліджень, спостережень збір даних про МВВ включаючи лабораторні заміри. Фахівці керуючись специфікацією в даній сфері робіт, підготують паспорт місць видалення відходів та подадуть на реєстрацію у відповідні дозвільні органи.

дізнатися більше або замовити послугу