ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ

Розробка паспортів відходів

Розробка паспортів відходів – це процес послідовного збирання, узагальнення та зберігання відомостей про кожен конкретний вид відходів, їх походження, технічні, фізико-хімічні, технологічні, екологічні, санітарні, економічні та інші показники, методи їх вимірювання і контролю, а також про технології їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення. У паспорті відходу надається визначення відповідності класу небезпеки відходу згідно вимог Закону України «Про відходи» та присвоюється код відходу за Державним класифікатором відходів.

Наші спеціалісти фахово проведуть аналіз відходів що продукує ваше підприємство, визначать наскільки небезпечні ці відходи, присвоять код за державним класифікатором ДК-005-96, технічно грамотно оформлять паспорти відходів вашого підприємства та подадуть на реєстрацію у відповідний дозвільний орган, що допоможе вам чітко працювати в правовому полі у сфері поводження з відходами.

Від 07.08.2013 року набрала чинності постанова КМУ від. №748 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких постанов КМУ» де було визначено категорії власників відходів, які звільняються від одержання дозволів та лімітів на відходи, що подають декларацію про утворення відходів. До них, зокрема, належать власники відходів, які не підлягають включенню до реєстру об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів відповідно до постанови КМУ від 31.08.1998 №1360 «Про затвердження Порядку ведення реєстру об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів».

дізнатися більше або замовити послугу