ЕКОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ

Розробка схем санітарної очистки

Санітарна очистка міста – це ряд санітарно-гігієнічних заходів, спрямованих на охорону здоров’я населення і збереження довкілля, яка включає в себе комплекс робіт по збору, видаленню, знешкодженню і переробці побутових відходів, на міських територіях.
Схема санітарного очищення спрямована на рішення вказаних завдань і повинна розроблятися на період 25 років. Через кожні п’ять років в схему вносять необхідні уточнення і доповнення.
Схема визначає черговість здійснення заходів, обсяги робіт із усіх видів очистки і прибирання, системи і методи збирання, зберігання, видалення, знешкодження, перероблення, утилізації та захоронення, необхідну кількість збиральних машин, механізмів, устаткування й інвентарю, доцільність проектування, будівництва чи реконструкції розширення об’єктів системи санітарної очистки, їх основні параметри і розміщення, орієнтовані капіталовкладення на будівництво і придбання технічних засобів.

Фахівці ТОВ “Лабораторний Центр Екологічних Досліджень” розробляють схему санітарної очистки у відповідності до:

  1. Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.08.2013 № 395 затверджено державні будівельні норми ДБН Б.2.2-6:2013 «Склад та зміст схеми санітарного очищення населеного пункту», які набрали чинності 01 січня 2014 року.
  2. Відповідно до законів України «Про відходи», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад та місцевих державних адміністрацій належить розроблення та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів.

дізнатися більше або замовити послугу