На сьогодні, в умовах розвитку технологій та наукових розробок серед суб’єктів господарювання питання точних екологічних досліджень має неабияку актуальність. Відповідно до збільшення потреби зростає увага до стандартизації обладнання для вимірювання екологічних показників забруднення навколишнього середовища.
Спеціалісти нашого підприємства мають найсучасніше обладнання для повноцінного надання відповідної послуги, дослідна лабораторія атестована на визначення більше ніж 120 показників, швидко виконують виїзні роботи та вчасно надають необхідну вихідну інформацію.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЕКОЛОГІЧНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ НАШОЇ КОМПАНІЇ:

  • визначення якісного і кількісного складу забруднювальних речовин в стоках і поверхневих, підземних водах,
  • визначення якісного і кількісного складу забруднювальних речовин, що потрапляють в атмосферу зі стаціонарних і пересувних джерел;
  • проведення контрольних замірів, визначення фактичних викидів, а також ефективності роботи очисного обладнання;
  • вимірювання ряду показників забруднювальних речовин таких як: концентрація, масовий потік, швидкість, потужність викиду, температура, тиск тощо.

Звернувшись до нас, Ви завжди можете розраховувати на гарантовану точність будь-якого виміру екологічних показників, а також на найкращі умови співпраці, що збереже Ваші ресурси та зекономить час.